Závod: Běh Bezručovým údolím 15km@1:24:14 (148, mx.179)

 

 

 


Tak..to asi nebyl nejlepší nápad ten dnešní závod. Jinak v Chomutově fajn, ale tohle…to bylo zoufalství. Fyzická troska je ze mě – chodit nemůžu, nastydlej jsem, nějaká potvora se mi usídlila v krku…

Oukej, kašlu na to,  když to nejde, tak to nejde. Maraton odpískán…a ani to psaní už mi nějak nic nedává. Takže to tu na nějakou dobu, než zas budu pobíhat kolem Sokolova, opouštím… snad to nebude na moc dlouho. 

 

Zatím Vás všechny zvu na Velkou cenu Sokolova příští neděli a samozřejmě následný pivní maraton, kterej nějak v poslední době vyvolává mnoho povyků, myslím, že pro nic. No, on ty povyky vyvolává hlavně ten, co to vymyslel…a já se raději zdržím komentáře…

          

Tři komentáře “Neděle 19.4.2009”
 1. Michal Č. napsal:

  Nazdar kolego marode, tak jak tak to čtu, tak jsi buď odkecanej nebo spíš možná ukecanej. Možná, že jsi obojí. Rozhodně ti přeji brzké uzdravení a věř mi, že to chce čas, trpělivost, zbytečně nebláznit a držet si pozitivní mysl. A jak probíhá rehabilitace, cvičíš nebo jenom doufáš? Tak sportu zdar.

 2. Hustey napsal:

  Ahoj Čáňo,
  Představ si, je to lepší..! Rehabilitace probíhá tak, že celej den ležim v posteli u seriálů a sem – tam udělám trochu strečinku, toď vše. A tenhle týden, to jsem si fakt odkecanej připadal. V Po jsem si musel vzít v práci volno, páč bych tam ani nedošel a vypadalo to na doktorku a neschopenku, Út a St jsem tam odtrpěl…a pak se to všechno nějak začalo lepšit…jak noha, tak krk…no a teď jsem se vrátil z Rolavy, 8km jsem uběhl a krásný 7mý místo z toho, “jen” 2,5min za osobákem… :) Důležitý je, že jsem po závodě mohl jakž – takž chodit a i štafetu jsem odběhl..
  Takže pozitivní mysl je zas na místě…a těšim se na zítřejší desítku…
  Co ty, kdy se potkáme na trati..???

 3. Michal Č. napsal:

  Tak to ti gratuluji k úspěchu, ale ten maratón bych bějt tebou odložil na podzim kdy budeš v superformě. Doufám, že jste dneska měli nebo máte krásné počasí. Jak rád bych se proběhl. Bohužel noha ještě zlobí, ale snad do čtrnácti dnů budu OK, aspoň tomu věřím. A kdy se uvidíme? To opravdu nevím, ale snad nejpozději v létě buď na desetiboji nebo na Dvořákovkách. Tak RHB a nepřežeň to s návratem.

 4.  
Zanechej komentář