Silnička 20km

Rozběhání 15min
Závod: Chodovská tretra 5000m@17:39 (173, mx.179)   FOTO    VÝSLEDKY

Silnička 15km

 

 


3:19 – 3:21 – 3:26 – 3:32 – 4:00. Takhle to tedy vypadat nemělo.. :( Inu..asi jsem měl velký oči a ještě na to nemám.  Taky to vedro – fuj, dneska byl pařák…a už když jsem šlapal do Chodova, jsem byl zpocenej a dehytrátovanej jak fík. V Chodově přihlášení, kde jsem zjistil, že běžíme rozděleni do dvou skupin (s ženami do tří), takže žádný předbíhání těch pomalejších o kolo dnes nebude, jen já budu předbíhán…a tím pádem trpět. Už teď jsem začínal tušit, že to bude průůser a trapas.   

Pak trocha rozběhání, taky žádná sláva…a hop na to.

Hned po startu vpředu 3-členná skupinka s reprezentantem Jakubem Živcem, za ním Filip Jalový a triatlet Vojta Dědek. Za nimi dlouho nikdo..a pak ta naše krajská skupinka – Míra, Karel, Slávek, Milan, Paval a já. Hezkej vláček jsme vytvořili.. :) Šli jsme takhle zhruba 2-3 kiláky, občas někdo někoho předběhl, ale stále tak nějak pospolu. Pak začalo jít do tuhýho…a ukázalo se, kdo na tom jak je. Jó…všichni líp, než já.  

Snažil jsem se, fakt jo…i do toho posledního líkáku jsem vbíhal s nadějí, že za 3:20 bude…jenomže naděj umřela, když mě začalo píchat v břiše, následně Milan předběhl a nohy i hlava dál odmítly fungovat. Hnus, ale co se dá dělat…za 14 dní Jahodník, tam už by to mohlo vypadat jinak..! :)

Zanechej komentář