1kmR – Závod: Běh Smolnickým kopcem 5,2km@18:23 (170, mx.178)    – 3:32min/km    FOTO    VÝSLEDKY

Běh 14,5km@1:01:40 (143, mx.155)    – 4:15min/km

Plavání 400m + 150m

 

 

 

 

A kopec potřetí. Smolničák, hned třikrát – kvaltní testík na konci volnějšího týdne (celk. 93km).

Kdo na startu..? Honza Kubíček, Pavel Prochy, Jirka Wallenfels, Ervin Beshir..no a ještě já :) . To měla být pětice favoritů, škoda třeba Karla, kterej dal přednost Běhu z Pístova, stejně tak Milan Kožák…Míra si pořád hraje na nemocnýho a Slávek včera maratónoval v Benešově (a dnes mě v  Chodově míjel…a ani nezastavil, by se pochlubil).

Před startem jsme ještě 5min počkali na Michala a Milana, kteří hned po Pístově mastili do Chodova (jejich rychlostní průměr by mě fakt zajímal) a hop na to..

1. kolo – pětice se drží pohromadě, kopec celkem v poho. Koukám, komu to jak v blátě klouže – J. Wallenfels boty s hladkou podrážkou a co krok dopředu, to půl kroku zpět. H. Kubíček na nohou nějaký Najky tuším, moc terénně nevypadaly, ale neklouzaly. Pavel i Ervin ve fungl nových tretrách (NB x Saucony) a nestěžovali si…no a já si v orienťáckých VJčkách liboval – jestli jsem uklouzl 5x, tak je to hodně..
Z kopce jsem to zkusil trochu nakopnout – zjistit, jak to půjde…a dobrý. Trochu jsem se cuknul, před doběhem na staďák zase poslušně zpomalil a schoval se do grupy..

2. kolo – skupinka se postupně rozpadá. Ve předu já s Kubajzem, další dvojici tvoří Pavel s J. Wallenfelsem a  až za nimi Ervin.

3. kolo – hlavně v kopci vydržet a nevytuhnut… Běžim v čele, ale nohy skoro umíraj. Milošovi v půlce kopce kroutim hlavou do foťáku, že ne e, to nepůjde. Kubajz už podruhý vedle mne, zdá se, že mě předběhne a bude konec. To by mě totiž zlomilo. Jenomže…on ten výběh zas až tak dlouhej není – najednou jsme nahoře a seběh před námi. V něm jsem sase o pár metříků poodběh – alespoň někde využiju svý kila a obalený nohy..na rovince před staďákem jsem byl ale zase doběhnut. Branka, seběh na dráhu a 300m finiš po tartanu. I když podle Libora, co do mikrofonu spíkroval, jsem měl každou chvíli odpadnout – zdálo se, že to bere za hotovou věc (což se mi vůbec nelíbilo, měl jsem chuť zastavit a něco po něm hodit…stejně, jako při předchozím vyvádění “Číí je to pes??” a pod. Se prostě Terína vyvlíkla, ne? A ještě je o trochu rychlejší, než já, tak chvilku trvalo, než jsem ji doběhl. Takhle vyvádět ale nemusel.. :( ). No, takže finiš – vydržel jsem, nevytuhl…naopak posledních 150m ještě vystupňoval…a v cíli 5s náskok. Yes!

1. místo, k tomu medaile pro mistra KV kraje a nějaká koruna, dobrý. Jen to pivo po závodě jsem dát nemohl, protože jsem si trubka vymyslel běh dom. Proběhl jem se ale hezky, zmokl jen jednou…a pivo si dám jindy – to řecký samozřejmě :) .

Čtyři komentáře “Neděle 11.10.2009”
 1. pavel napsal:

  zdar mám dotaz – ten středeční trénink – 4x4km – nabízím se jako vodič – cejtil bych se na tak 4x2km nebo – 4-3-2-1, možná trojky – ale ve středu má sněžit :)) a musel bys začít běhat tak v půl 4 – ve 4 – tak se mi když tak ozvi, jestli bude zájem
  Pavel

 2. Olda Dvořák napsal:

  Honzo gratuluju. “Kubajz” se neporáží každý den, obvzlášť v tom terénu a profilu, kterým je 3x Smolničák. Tak ať ti to vydrží až do Atén. Olda.

 3. Hustey napsal:

  Pavle,
  1. nejdu 4×4 (to bych se asi poblinkal), jen 3×4… :)
  2. by to bylo dobrý – kdybys šel se mnou 3×3, první km bych si šel sám, pak by ses přidal..a střídali bychom.. Ale tempo max. 3:20, rychleji jít nechci…
  3. v 16:05 můžu být na staďáku nejdřív…
  4. a se sněhem dej pokoj, stačilo, že dneska jsem skoro zmrznul cestou do práce..

 4. Michal H. napsal:

  zajímal by tě průměr?nerad bych zase slyšel připomínky jako loni….takže – jeli jsme podle předpisů :) jo a byli jmse na staďáku ve 12:35, tudíž jsme měli ještě 5 min. a ne, že jste čekali…že by to někdo chtěl naschvál urychlit…. :)

 5.  
Zanechej komentář