1,5kmR (128) – závod Blaťák 2,1km@8:30 (164, mx.171)    – 4:03min/km

Plavání 500m

 

 

 

 

Čím dál víc si myslím…že ta Itálie byla pěkná blbost. Nejen, že jsme prd zaběhli, výlet mě stál jeden den dovolený, musel jsem obětovat oblíbený Běh podél Halštrova, nestihl pondělní zápočet z managmentu…ale taky se už třetí den nemůžu dát dohromady. Puchýř na patě jsem teda včera celkem slušně prošťoural, takže dneska už můžu alespoň trochu došlápnout…ale ty nohy :( .

Při rozběhávání jsem si připadal, jako Terry Fox, prostě bolest ukrutná. Proto jsem toho radějí po 8mi minutách nechal..

Největší soupeř dnes Pavel…ale když to půjde, dát bych ho mohl, říkal jsem si před startem. A šlo to…bohužel ale jen prvních 5min, tedy pod závěrečný výběh. Od začátku jsem běžel v čele, svý tempo, nohy se zdály být OK, dávám seběh, pak odbočka na cestu k rozhledně…a teď to musím nakopnout, říkal jsem si.

Jóó, řákat jsem si mohl, co jsem chtěl…nohy tuhly, tuhly…tak, že v půlce kopce kolem mne profičel Pavel…a blížil se Karel. Nic dělat jsem s tím nemohl – hlava chtěla, ale svalíky se zakyselily a rychlejší pohyb nedovolily.  Druhý místo jsem tedy o chlup před Karlem uhájil, ale čas o půl míny horší, než jsem měl v plánu a na což jsem si věřil.. :( Alespoň, že ten Pavel měl dnes takovou radost :-D

 Po závodě halušky na Rýžovně, k nim dvě píva…a únava vygradovala tak, že ani síla, ani chuť na odpolední klus nebyla, akorát do bazénu jsem se večer dokopal. Zítra masáž, odpočinek a leháro, snad se dám rychle do kupy…

Zanechej komentář