2,3kmR (145) – závod Slavkovský podzimní kros 9,1km@33:04 (166, mx.171)   –  3:38min/km    –  2,3kmV (123)
VÝSLEDKY

Plavání 500m

 

 

 

 

Sacharidová superkompenzační dieta – den první.
Tak jsem se rozhodl, že to zkusím, že si tři dny dost protrpím…ale ani jednu snikrsku, ani deci Coly nepozřu…a schválně, co to udělá.. :) Vodítkem nechť je mi článek Petra Waly – bude to utrpení..

K snídaní tedy tři vajíčka, k nim půllitr rumu čaje a s Kájou Rambouskem směr Slavkov.

Lehký proběhnutí jsem plánoval…jenomže Karel Hellmich se objevil na startu tý delší trasy (doposud vždy běhal mílařskou), taky Jirka Wallenfels přijel…takže žádná sranda – zas až tak lehký to nebude. Vyběhli jsme, J. Wallenfels hned do čela, za něj jsem se po chvilce pověsil a první kolo ho měl nadostřel. Jenomže…šel přeci jen doost rychle – uhnat se před maratonem by byla pěkná blbost, tak jsem zvolnil, hlídal si tep do 170 a taky si hlídal blížícího se Karla za mnou. Toho jsem teda uhlídal, opět druhej flek vybojoval…ale musim říct, že na J. Wallenfelse bych dnes neměl ani kdybych hodně chtěl. Běžel fakt suverénně.

 

 

 

 

 

Vyhládlej jsem si se Slávkem dal ještě jeden povídací okruh…no a bylo to tak akorát – ke konci už jsem se necítil vůbec dobře – hlad je hlad.. :(

Nastalo dloouhý čekání na vyhlášení..a pak honem dom, “jíst”: brokolice, paprika, Madeland, kuřecí šunka. Tohle jestli přežiju, přežiju už všechno.. :)

Zanechej komentář