1,5km R (132) – Závod Chebská běžecká zima I 2,15km@6:49 (164, mx.174)    – 3:10min/km   – 2kmV (122)    VÝSLEDKY    TRASA

Plavání 400m

 

 

 

 

Vyhraju si jinej závod…říkal jsem si včera po doběhu. A hle – dneska novinka v běžeckém kalendáři – Chebská běžecká zima. 4-dílnej seriál závodů, kdy délka tratí se bude postupně zvyšovat. Dnes tedy 2km, příště 4, pak 6 a 8.

Na závody jsem vyrazil s Michalem a Martinou, v Chebu pod hradem jsem čuměl, že i Jirka Královec s Ivčou přijeli, dále Jirka Chroust, Marcel Ladka a Tom Linhart. Takže sokolováků jak máku a to bylo zhruba tak všechno, co na startu se z dobrých běžců objevilo. Konkurence tedy nepřijela a to třeba Chebskýho triatleťáka Jakuba Kršňáka, nebo borce z Fr. Lázní jsem čekal. Holt..asi špatná propagace závodů, jen náš Milan na stránkách AK propagoval dostatečně..

V půl dvanáctý jsme tedy vyběhli, já se chvíli proplétal balíkem, páč malinko jsem na startu zaváhal…a pak pohoda. Rovinka, kopeček na hráz Skalky, seběh dolů, další rovinka, hop na dřevěnej most, kde si hlavně nedat na držku…cílová rovinka a hotovo. Druhá za mnou se ztrátou 25s přiběhla Ivča, třetí pak Marcel.

Rychlý to bylo…stejně tak, jako vyhlášení – žádný párání s tím, jestli běželi muži či ženy. Ivču na bedně postavili na druhej flek vedle mě, což jsem tedy ještě neviděl.. :)

Hned po vyhlášení jsme frčeli dom, takže ani zákusek v kavárně, kterou kvůli nám otevřeli jsem si nedal, nu..snad příště..

Večer pak trochu vyplavání a vířivka s Evčou, která si dneska jentak zaběhla dvacítku..a doufám, že ta krize nebude tak zlá a KV kros příští týden už bude OK.

žádný komentář k “Neděle 15.11.2009”
  1. Tom L napsal:

    Jsem Krasličák Honzíku,aby se neřeklo ;) :-D
    Hezky stručně napsaný,vždyť co to je pro Tebe,2 kilásky ? 8-) Takže až bude osm,snad napíšeš 4krát více :-D

  2.  
Zanechej komentář