Krize je tu.

Nejde to, no. Jsem úplně down, jak fyzicky, tak psychicky. A bohužel to není jen kvůli tomu utíkání…

Celej týden jsem odpočíval, jen v úterý (doufám, že ne poslední) hodinovej klus s Evčou a Terínou podél Michalu, v pátek pak rozběhání – 4,2km do práce, z práce jsem si navíc přidal 5 x 250m rovinku na Bohemce (41,1 – 39,8 – 38,5 – 39,5 – 39,2) a myslel jsem, že to půjde..

Sobota: 2kmR (133) – závod Karlovarský kros 6km@21:50 (172, mx.180)    – 3:38min/km

 

 

 

 

Ale ee. Pouze s nostalgií jsem dnes vzpomínal, jak vloni jsem zde Pavla ve finiši porazil…s časem skoro o mínu lepším, než dnes: Jen dvě kola jsem se statečně držel skupinky favoritů (Pavel, Karel a H. Kubíček), na začátku třetího nejdřív Pavel předvedl své vrchařské schopnosti, které teda nevím kde vzal, ale najednou byl fuč. Honza Kubíček taky kus přede mnou..a Karel, ten lišák mě kousek před koncem stoupání předběhl takovou rychlostí, že hlava vypla, chuť do boje žádná..a i když byl před námi už jen můj oblíbený seběh…jen jsem z povzdálí sledoval, jak Kubajze doběhl a nakonec i předběhl.

Opět jsem tedy dostal na prdel…a v cíli měl chuť běžecký boty zahodit hooodně daleko. Ve skutečnosti to nebylo tak hrozný, jako jeden z mých výpadů, který občas mívám a zrovna tento nepovedený den to po závodě přišlo. Je mi zle a chtěl bych se někde na hoodně dlouho zahrabat. :(

 

 

 

 

 

Neděle: závod Plzeňská třicítka 30km@1:56:11 (164, mx.173)    – 3:52min/km VÝSLEDKY

Plavání 500m

 

 

 

 

Moc jsem toho na dnešek nenaspal.  Zlá noc to byla. Až tak, že mi bylo úplně jedno, když ve dvě hodiny psal Míra, že právě razí dom z párty…a na závody nejede. Stane se, noo.. Asi do tří jsem se pokoušel mastit arkanoid na mobilu, až pak jsem na chvilku zabral. V sedm budíček a jedem..

Se Slávkem tedy jendvoučlenná výprava na ten masakr.

75 koleček na dráze – to je fakt jen pro psychicky vyspělé jedince, což já teda nejsem. Ale zkusil jsem to. Za Vlastou jsem vyběhl, protože stejně, jako v Athénách jsem ho porazit chtěl, už na 7. km jsem ale začínal vadnout. Na chvilku se tedy ještě zmátořil..doběhl asi 20m dlouhou díru, kterou jsem měl (Vláďa Sýkora, kterýho jsem předbíhal,  vtipně podotkl, že běžim jako na gumě), zhruba do 11. km jsem vydržel, ale tempo pro mě opět smrtelný, tep vysokej, nebylo to dobrý.. :(

Na 15.km jsem o tři kola doběhl Slávka a že půjdu s ním jsem si říkal. Alespoň do 25 a pak třeba i zrychlím. Jenomže..ani to. 20koleček před cílem mě Slávek opustil (vlastně – já jsem jeho fakt strojově vyrovnaný tempo nevydržel) a pak už to bylo jen trápení a umírání. Nic veselýho a poslední trojka v tempu 4:25min/km hovoří za vše (desítky 35:55 – 38:34 – 41:42).

Nakonec jsem se tedy do cíle nějak dobelhal, třetí místo za Vlastou a P. Minaříkem a titul “Král vytrvalců západních čech” po celém pětidílném seriálu (10 000m, 5 000m, maraton, hodinovka, 30 000m) právě před Valstou získal.

Teď si ale říkám…k čemu mi to vlastně všechno je?? :(

Odpovědi k “Pondělí 16.11.2009 – neděle 22.11.2009”
 1. henry napsal:

  Ty nemáš rozum!! Fakt!! Máš minimálně 14 dní jen lehounce klusat!! Regenerovat!! masáže, bazén…Klusání po měkkým, strečink.. A Ty místo toho chodíš závod za závodem!!!Mrzí tě, že máš formu a že můžeš v pohodě a klidu běhat? Ještě chvilku pokračuj a nejen, že nebudeš závodit, ale nebudeš moct ani klusat!!
  ODPOČÍVEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Henry.

 2. Michal Č napsal:

  Plně s tebou Henry souhlasím. On má na to se příští rok dostat pod 2:30, atakovat bednu na MČR a takhle blbne a ke všemu si tím kazí svoje jméno. Už i Pavel si z něj utahuje. My jsme hrdý, že to někdo z nás někam dotáhnul a těšíme se, že ještě může zabrat a on se takhle ničí. Koukej poslouchat.

 3. Tom L napsal:

  Odpočinek dělá mistry.Měl jsi těžkou sezonu,tak už leháro ;)

 4. Hustey napsal:

  Masér je po operaci a nefunguje, v bazénu je studená voda, na klusání je hnusný počasí a střečink mě neba.. :(

  No dělam si prdel..a myslím si že kromě těch tří závodů odpočívám ažaž (hlavně tenhle týden bude jen žrací a odpočívací). Poslední dva závody Ligy se přeci nevynechávají! A nedělní třicítka? Měl jsem to udělat jako Míra…tedy vybodnout se na to a přijít tím o vítězství v seriálu a tím pádem zájezd do Tater za 10k, nějaký to oblečení (elasťáky, kšiltovka, šustka) a hlavně flášu vína? To snad nee..

  Ale díky za rady, rádcové. Příští týden volně pobíhat začínám (plán je už na místě) a vzhůru k PIMu.. :)

 5. Olda Dvořák napsal:

  Přidám i já slovo. Otázkou je co znamená odpočívat pro maratonce???? To je vše. Olda Dvořák

 6.  
Zanechej komentář