5,3kmR (117) – Závod Štěpánský běh F.L. 5,3km@17:55 (167, mx.176)    – 3:23min/km    VÝSLEDKY    FOTO   TRASA

Běh 10km@47:36 (147, mx.155)    – 4:46min/km

 

 

 

 

A jsou tu. Poslední letošní závody..

Po třetí za sebou ve Fr. Lázních, kde se mi líbí, protože se mi tam daří.. :) Předloni druhej za Jirkou Jansou, vloni jsem mu porážku oplatil…a letos…no letos se s Jirkou před startem rozběháváme, celou trať jsme dali (5 kiláku rozběhání, to jsem ještě v životě nedal..) a nápad to byl dobrej. Všechny ty zledovatělý a zasněžený úseky jsme zkoukli, nebezpečný zatáčky, kde to bude klouzat a hlavně si tedy dát bacha…no a taky Pavla, kterej se rozběhával proti nám jsme si prohlídli. Tak jsem jen prohodil, že tady nám běží vítěz…a za chvilku hop na to.

Po startu takový to pohoda tempo, který jsem ale dlouho nevydržel. Závodit se mi chtělo, taky jsem si na tom namrzlým podkladu chtěl běžet svý, a tak jsem se cuknul. A šlo to.. :) Namrzlá silnice, pak sněhem ke kempu Jadran, klouzavej úsek k Americe, kde jsem se za zatáčkou juknul, jak jsem na tom. Pavel kousek za mnou, Robert Čepek kousek za Pavlem.. A přišel ten nejhorší úsek – 800m po břehu Ameriky, kde zatím pokaždý jsem vytuhl. Dneska naštěstí néé.. Proběhl jsem to celkem slušně a Pavlovi se trochu vzdálil.

Za Amerikou odbočka vlevo k minizoo a zpátky do cíle. Takže zpomaluju, nabíhám oblouk, jeden krok, druhej krok…a prásk, ležim na zemi. A je to v pr.., říkám si dost nahlas. Zvedám se, rozbíhám, bolí to, 2km do cíle, Pavel s vražedným finišem za mnou…to není dobrý. 

Nakonec – jeden kilák pajdavej, v dalším se to rozeběhlo, Pavel si finiš nechal na příště a v cíli 14s po mně, R. Čepek  15s za Pavlem. OuKej, protože jak řekla Janča – lepší bejt mrtvej, než druhej! :)

Odpo, po obědě, jsem se ještě proběhl po silnici pod Novinu – rozhejbat naražený kosti, pak trochu dřímnul u cyklokrosu…no a večer do Varů. Carlsbad ski sprint. No a to byla bolest. Koleno – třeba schody vůbec nedávalo. Snad to co nevidět přejde, protože to není dobrý.. :(
 

Zanechej komentář