2kmR (116) – Závod Chebská běžecká zima IV 8,1km@33:32 (153, mx.164)    – 4:08min/km  – 2kmV (114)

Běh 20,2km@1:36:50 (136, mx.150)    – 4:48min/km

Plavání 400m

Tak objemovej plán splněn, 161km (hoodně pomalých – celk. průměr 4:49min/km) jsem do těch nohou za týden dostal, dva odpočinkový dny, během nichž jistě slezou ty srajdy, co se v nich běhat nedá… (zbožné přání :) )a snad už se konečně pustim do tý rychlosti.

Dneska poslední díl Chebský běžecký zimy, závod jsem si užil, jako minule nikam nespěchal..a stejně jsem dokázal zabloudit.. :) No, neva. Dlouho jsme běželi v celkem početný grupě, ve druhým okruhu jsme trochu popoběhli s Jirkou Stehlíkem, ve třetím jsem trochu popoběhl jemu..a když jsem se snažil dostat do tempa a chtěl zkusit rychlost, vybral jsem si blbou cestu a lesní nábližkou jsem se pak sněhem do kopce brodil zpět na trať. Na tempo pak už tedy chuť nebyla.. :) Jirku nakonec předběhl Slávek, Ivča doběhla těsně čtvrtá.

Hodinu a půl čekání na vyhlášení, během který jsem skoro zmrzl, dostali jsme dvě lízátka…a honem do cukrárny. Poslední dva kousky tvarohovýho koláče jsem získal…k tomu čokoláda s rumem na zahřátí a dom.

Jel jsem s Michalem…a ten byl na mne doost naštvanej – nejdřív, že dostal jen jedno lízátko…a pak i, že na něj koláč nezbyl. Vyhodil mě tedy už v Kynšperku.. “A běž si!” A tak jsem běžel, místama i brodil, ale bylo hezky, za světla je to taky o dost lepší než ve tmě, takže příjemný vyběhání.