4x100mR – Závod: Běh Vítězného února 9,4km@36:13     – 3:51min/km

Běh 1kmR – 8000m@29:02 (156, mx.167)    – 3:38min/km  – 10x100m – 1kmV

Tak…s tou krizí to asi až tak žhavý nebude :) . A nebo – jaro je tu, dneska sluníčko skoro celej den, teplo…a k tomu závod. Čekal jsem tvrdej souboj s Pavlem – po té, co mě dvakrát nemilosrdně vysekl v tunelu a taky vzhledem k tomu, že je v půlce přípravy na krosový mistrovství, měl jsem favorita jasnýho..

Před závodem žádný velký rozběhávání – v půl devátý budíček, hop do krámu pro snídani, pořádně jsem se nacpal a rychle ke koupáku. Se Slávkem 4 rovinky a v 10:20 start.

První kilák po asfaltu, běželo se mi parádně, uvolněně – fajn. Pak průběh tunelem, za ním přeskok potoka…a to byla lahůdka. Ještě, že je za ním dost statnej strom, kterej jsem mohl obejmout, jinak bych se tam asi ještě teď topil. Za potokem první sněhovej klouzavej humáček, naštěstí jen chvilku…a zas asfalt. Do kopečka, pak podběh závory, ostře vpravo, prudce vlevo, výběh k transformátoru a hop do sraček.. :) Bahno, sníh od kotníků po lýtka – hezký. Za srajdama výběh na Novinu, kde ta pozdní snídaně byla hodně znát..a tlačila. Nějak jsem se tam vysunout dokázal a nahoře koukal, že Pavel tak 30s za mnou.

Kopec dolů – tam jsem se nebál, páč při seběhu kila hrajou pro mně…pak se mělo ukázat, co Pavel při olympiádě pochytil od Petera Northuga. To jsem ale nezjistil, páč si z toho zřejmě udělal sobotní procházku…a nějak moc do cíle nepospíchal. Přežil jsem tedy i tu klouzajdu po cyklostezce…a se skoro 2min náskokem přiběhl do cíle. Vlastně teda dosprintoval – Martinu jsem předběhnout chtěl..a o prsa se mi to povedlo, jen ve výsledkách má o 1s lepší čas.. :(

Jestli tedy má Pavel hezčí nohy, jak říkala Janča, já je měl dnes rychlejší…

Odpolední trénink jsem si dal na dráze – letos poprvé v první, taky jsem vzal po dlouhý době sluchátka, do nich Megadeth, co jsem dnes pálil Michalovi…no a dobrý. Dvě stupňovaný čtyřky a bavilo mě to. (Příznám se teda, že jsem na nohy poprvé od Athén vzal 200g maratonky…a v nich je to fakt o něčem jiným, no.. :) ).

Dva komentáře “Sobota 27.2.2010”
  1. Vera napsal:

    Teda, tu sosku Vladimira Iljice ti bude Vladi zavidet – on se totiz jmenuje po nem…

  2. Hustey napsal:

    No ta soška je putovní, takže jsem ji musel vrátit.. :( . Ale příští rok se o ni Vladi se mnou může poprat! :)

  3.  
Zanechej komentář