2kmR – závod Palestra kbelská desítka 10km@38:15 (154, mx.161)    – 3:49min/km   – 2kmV

 

 

 

 

Bad saturday..

Jóó, dneska fakt bída. Ranní pohled z okna mě dostal – prostě sněhu zas jako nasráno…navíc vstávání v 5:40 mi vůbec nedělá dobře, no ale jeli jsme. Jirka, Ivča a já.  Abych to bílý peklo neviděl, pustil jsem Jirkovi navigaci, aby si měl s kým povídat..a pro jistotu usnul.

Do Kbel jsme přijeli včas, na rozdíl od Evči, která taky běžet měla, ale autobus nestihla…a tak pozdě se na start dostala. (A ani se pak neukázala..a místo fandění se o dvě ulice dál u tety opíjela..).

A závod samotnej..? No měl to být testík před půlmaratonem, ale testování skončilo už na 1.km, kdy mi to prostě moc klouzalo, nebavilo mě to, otrávenej jsem byl (silniční boty nebyla správná volba..), a tak místo trápení jsem se rozhodl, že počkám na Ivču, že třeba bude potřebovat pomoct a závod odtáhnout..

Nakonec ani tak moc nepotřebovala – až jsem se divil, kolik chlapů tak nadšeně běží s ženami.. :) , každopádně do článku jsem se dostal a pohodově se proběhl.

V tombole jsme jako tradičně nic nevyhráli, Ivča za první místo získala nějakou záhadnou masturbační pomůcku, bohužel – ani při 3-hodinové cestě dom jsme její smysl nepochopili…no a tríča ve velikosti XXXL, které jsme si dom přivezli…jsou fakt “úžasný” :(

Doma mě v mejlu čekala další jobovka – soustředění v Itálii padlo, a tak pojedeme nejspíš do prd.. A nebo do Staré Boleslavi, se ještě uvidí…

Zanechej komentář