cca 2kmR – závod Plzeňský půlmaraton 21,1km@1:20:18     – 3:48min/km

Tak..a je to. Krizový týden dokonán.. Co k tomu dnešku napsat? Možná jsem to projel hlavou, protože už před závodem jsem věděl, že to bude zlý.. Vedro na chcípnutí – 20°C ve stínu, kterej jsem dnes ale nepotkal, 5 úplně šílených okruhů, kdy v každým čtrnáct 90°zatáček a jedna 180°, výběhy, seběhy, kostky, obrubníky…prostě trať na <|> a to jsem slušnej.. :) . Tohle fakt není moje krevní skupina…a doufám, že MČR se opět vrátí do Pardubic, kde to každýmu lítá… Popis “rychlá okruhová trať”, kterým nás pořadatel krmí na webu…mi přijde hodně zcestnej..

I přes to jsem po startu vyběhl v tempu jako před 4-týdny v Práglu, po 2km (6:35) mi ale bylo jasno, že dneska to na osobák nebude. Chvilku jsem se pokoušel v tom plácat…až na cca 7.km jsem řekl stop, balím, nemá to cenu. U Milana jsem se zastavil, že jdu do cíle…když za chvilku tam byla skupinka s Ivčou, dostal jsem za úkol jí podat vodu. A tak jsem popoběhl…a najednou si řekl, že přeci ve výsledcích nebudu mít DNF, že jí to zkusim odtáhnout..a dělat nosiče vody. A tak se nakonec stalo, zlatá se bohužel nepovedla, ale snad alespoň trochu platnej jsem byl…

Měl to být testík před maratónem, ale bohužel. A tak si asi ve středu budu muset dát test Yassův a v neděli nejspíš 17km Hornoslavkovskýho hrdinu, kterej původně v plánu nebyl, ale zvednout sebevědomí bych teď vážně potřeboval..

Tak hurá do toho..

Odpovědi k “Neděle 25.4.2010”
 1. Čáňa napsal:

  To je v pohodě, nic si z toho nedělej. V Praze to dopadne dobře. Vypusť z hlavy nesmyslné časy a uvidíš, že budeš OK a v pohodě. Tak držím palce. Jo, abych ti zvednul sebevědomí, tak se podívej na svůj kondiciogram (stránky Spanker) na den kdy se běží maratón. Máš na ten den vše skoro 100%, takže to nemůže dopadnout špatně. Tzn. 2:28 nebo míň. líp.

 2. Hustey napsal:

  Voe, 2:28.. :) Běžím na 2:32 (3:36/km), to už je teď jasný…a prostě chci osobák. Takže pod 2:34 budu hafo rád..!
  Jinak v pohodě jsem, kondiciogram je dobrej, ale co je důležitější – podle předpovědi by v Práglu mělo být 13°, zataženo, občas deštík a vítr od severu 9km/h, takže Pařížská bude po větru :) . Řekl bych, že ideální podmínky… V neděli to prostě bylo peklo a v tom já neumím :( .

 3. Čáňa napsal:

  To já znám a koukej běžet na 2:30 a na 30km uvidíš jak na tom budeš. Natrénováno máš. Vždyť víš, že tě sleduji. Tak držím place a koukej každý den psát co je nového, už teď máš zpoždění.

 4. Hustey napsal:

  Tak počkej, dokoukám ordinaci a jdu na to.. :)

 5. Čáňa napsal:

  Hlavně na to jdi 9.5.

 6.  
Zanechej komentář