Klus 10km@48:16 (129, mx.158)    – 4:50min/km

Ráno příprava a balení, dopoledne rozběhání -v rámci Běhu města Nýřany jsem si vedle Radky Lelkový (na jejíž pláště, který vyfásla i s kolem od Smoldy..a na kterých dnes jela z Nýřan dom, se podívejte dole..) odklusal desítku.

Po závodě jsme to s Michalem prali přes Sokolov, kde Jardu jsme nabrali a Vary, kde občerstvovačku jsme udělali (Jarda piváče, já Paralen hot drink – to je život :( ), do Práglu.

Maratonský Expo, aneb co se může posrat se posere..  Tak třeba hned u vyzvedávání čísla. To teda bylo v pohodě, když jsem se ale zeptal na potvrzení o zaplacení startovnýho, který potřebuju pro Milana, poslali mě o pár stolů vedle. OK, tak jdu, čekám, až týpek si s kolegou dopovídá…ten mi po vznesení dotazu dává vizitku, že mu mám poslat mejla a potvrzení pošle poštou. Proč to totiž dělat jednoduše, žejo…

U tohodle stolu jsem koukal, že vzadu mají zastrčený bedny s vlastním občerstvením závodníků. Takže jsem se ho rovnou zeptal i na to, jestli si sem můžu dát flašky s jonťákem, který mám připravený a na nichž gely jsou přilepený. To prej zas ví kolegině vedle… A ta mi jasně řekla, že mám smůlu, že zde maj vlastní občerstvení účastníci policejního ME. Elita má prej taky svoje a na ostatní už nemaj na občerstvovačkách kapacity. Prej mi  musí stačit jejich voda, jonťák a banány…

Pokračoval jsem dál po Expo-cestě, na řadě bylo vyzvednutí trička. Že velikost M nebyla a mám další L-noční košili, to už snad ani psát nemusim, to je prostě normálka.. Po tríču pasta párty = asi čtyři lžíce těstovin, který chutnaly fakt prazvláštně a asi lepší nevědět, co v nich bylo..

V plánu jsem měl taky nákupy. Nic velkýho – Nutrend Enduro gel, kterej si dávám 30min před startem a nový podkolenky, páč všechny už mám na pravý patě kvůli výrustku děravý.. Takže stánek Nutrendu: “Enduro už došel, nemáme…”, stánek Moose: “Černý XL už nejsou…”. Dobrý, ne..?

A když k tomu všemu přidám tu dvacítku, která prostě zejtra zase bude, zdravotně to taky furt není ono, je jasný, že to nebude den D.. :( .

Dva komentáře “Sobota 8.5.2010”
 1. Radka napsal:

  Bylo mi ctí nechat se doprovázet maratonskou hvězdou! :) Díky!
  Perfektní detailní záběry… Pláště vydržely a já dojela :) R

 2. Smolda napsal:

  Ty wogo, takhle zblízka jsem si gumy asi ještě neprohlíd! Fakt je, že za deset let jsem s nima neměl žádnej zásadní problém a na starý kolena už nemá smysl je měnit… :)
  Jinak gratulace k super osobáku!!!
  Zdar Smolda.

 3.  
Zanechej komentář