(sp. 8h)
1,5kmR (143) – Závod 10000m@35:35,04    – 3:34/km    FOTO  VÝSLEDKY
Závod 1500m@4:32,84    – 3:02/km
Závod 500m@1:28,12    – 2:56/km

Hmm, tak ani prd.. :( .

Naběháno celkem bylo, hlava na vedro jakž-takž připravená, a tak jsem přesně podle plánu vyběhl. 3:15-3:16-3:18…a tím jsem skončil. Po trojce zavařenej  jak Žigul cestou na Božák, tep jak kráva…no a bylo po závodě. Víc to raději rozebírat nebudu, protože fakt zklamání.. :( Pásek na hodinkách se mi utrhl, takže ostatní mezičasy nevím, což je asi i dobře. No nic. Nezbývá než rychle zapomenout a jedeme dál…

Po závodě nějaký to pivko, ze srandy ještě patnáctistovka a pětikilo…a takhle vypadá zavařenej Hustey na 8.km. Bylo to fakt trápení…:

Odpovědi k “Neděle 27.6.2010”
 1. jaký výkon napsal:

  Neznám tě, na tvůj blog jsem se dostal náhodou z behej.com, ale vždyť jsi vyhrál a o hodně, takže jsi celou dobu běžel sám a navíc v bylo určitě horko. Jaký výkon jsi v takových podmínkách čekal? Pavel M.

 2. Hustey napsal:

  No, čekal-nečekal…trénoval jsem a chtěl to dát pod 33, což by mělo stačit jako limit na ČR v Třinci. Takže bohužel, no… :(

 3. koyama napsal:

  Tam bylo zavařenejch žigulů. :) V (běžeckým) životě jsem nic tak strašnýho nezažil. Skončil jsem pět minut za plánovaným časem, takže seš na tom vlastně ještě dobře…. i když já vím, když člověk chce nějak a nepovede se mu to, je mu celkem šumák že se mu to nepovedlo míň, než někomu jinýmu.

 4. honza napsal:

  Myslel jsem, že na MČR už nejsou limity, ale vybírají na základě výkonnosti /tabulky, apod./ – ty to ale asi víš lépe. Někteří dobří běžci totiž před MČR desítku (často ani pětku) na dráze vůbec neběží. Čili bys třeba mohl dostat divokou kartu za 6. místo na maratonu???
  Jinak podle tvých časů v tréninku můžeš podle mě zaběhnout 10.000m určitě pod 32:30.

 5. Hustey napsal:

  Ano, přesně tak…vybírá se podle tabulek a dnešní extraliga s nimi jistě dost zamíchá :)
  Desítku už jsem pustil z hlavy, na dráhu se stejně nehodím.. :-D

 6.  
Zanechej komentář