(sp. 7,5h)
TT Kamil trefil 0,12-14-3,6@46:41

Klus 10,5km@53:09 (130, mx.144)    – 5:04/km

Tak první a zřejmě poslední letošní triatlon mám za sebou – zatímco většina krajských sporťáků se dnes trápila při výšplhu z Perštejna na Klínovec, já (a stejně tak i třeba Olda, Irča Šípová, Jirka Hadrava) si vybral “mikrotriatlon” kterej je skoro furt z kopce (854m – 623m) :) .

No a musim říct, že taková pohodička jako vloni to tedy nebyla..a musel jsem celkem máknout. Pája Chren je totiž ve formě (což bylo vidět už v Aši) a na kole mi dal fakt čočku.

Ještě před kolem ale plavání, kde jsem se zuby, nehty držel Oldy…a když se mi zdálo, že ztrácím, pro jistotu jsem se chytil i jeho nohy.. :) .
Rychlý depo..a hop na kolo. Na silnici jsem koukal, že asi 200m přede mnou jede právě Pavel Chren ještě s jedním TriChebákem, 200m před nimi Jirka Hadrava, kterej plaval jako ďábel. Nalehl jsem tedy na řidítka a dupal..až dvojici na 1.km dodupal. Po chvilce jsme i Jirku sjeli, ale protože mladej TriChebák odpadl, šlapali jsme ve třech. Po výjezdu ze silnice, tedy na 4.km, zpomaluje Jirka, na 5.km – v loužích Pavel ujíždí i mně, páč se bojim a před každou trochu přibrzďju. Ten jeden cyklovýlet po cyklostezce do Varů, kterej jsem letos absolvoval, mi jistoty moc nedodal, a tak i ve sjezdu víc brzdim, než jedu (maximálka jen 65km/h), prostě jak posránek. Na 9-ti km jsem tedy dostal mínu, navíc mě sjeli další 3 borci, takže v depu jsme ve čtyřech..
Z cyklotreter hop do Salomonů a hurá na stíhačku. První kilák do kopce, to tedy žádná sláva, pak se to naštěstí zlomilo a až na Tisovou celkem brutální terénní sešup. To znamená zavřít oči a prát to.. No a dobrý – na 2,5km Páju předbíhám, i přes to, že běžel na krev, jak sám říkal…a hurá do cíle..

TRASA KOLA, TRASA BĚHU

Před vyhlášením ještě podle plánu 10km klusání po zdejších kopcích…no a stejně, jako dopo do Kraslic, tak i domů vlakem, protože jsem děsně línej šlapat.. :)

Zanechej komentář