(sp. 7h)
Klus do práce 4,2km@20:36 (120, mx.134)    – 4:54/km

0,5kmR – Závod: Nike team run 1,6km@4:56 (170, mx.173)   – 3:05/km

Ráno jsem se vzbudil…no a bolest v krku jak kráva.. Byl jsem docela rád, že jsem byl překecanej do týmu spolu s Evčou, Marťasem a Kyslíkem v najkový štafetě v Práglu. Odpočinek bodne, první místo běžeckej set od Najku, do toho jdu.. :) .

Bohužel ale – vyhráli jsme kulový. Prej abych nemusel předávat kolík (že bych to zkazil) jsem byl určenej jako finišmen. No snažil jsem se, jasně, že jo – bohužel, můj chabej výkon na víc, než 4. místo nestačil…a pro příště jsem prej z týmu vyloučen, jako Pljuščenko z olympiády. Na exhibice prý není nikdo zvědavej… :) . Zklamanej jsem tedy byl dost.

Jinak jsem teda fakt čuměl, jak parádní akce to byla. 30týmů (tj. 120 závodníků) – a bylo by i víc, ale registrace byla uzavřena již dloouho před startem, skvělá atmosféra, hudba, parádní tríčo každej dostal, v týmech se objevili třebas Jaromír Bosák, či Robert Záruba, na okruhu každejch 20m nasprejovaná šipka, že by ani Manfréd nezabloudil…a i ta Toika na startu byla. První místo již zmiňovanej běžeckej set, druzí dostali Nike sportband (ten jsem si mooc přál! ;) ), třetí pak batohy. No a ještě 10 cen v tombole. To všechno bez startovnýho…na druhou stranu ale když vezmu, že stejný Najky jsou v USA za 90dolarů (=1800Kč), u nás 2800Kč, tak se to asi pořádá snadno…