Noo, tak tenhle týden stál dost za prd.. Achilovka se už konečně zklidnila, ale…

V pondělí jsem sedl na úzký a šlapal do Tatrovic za Slávkem…a nedělám si prdel, skoro jsem tam nedojel. Nešlo to, do kopců jsem trpěl jak nikdy a kolo chtěl několikrát hodit do pangejtu. Síla není.. :( 40km, prům. 23,5km/h.

V úterý proběhnutí – opět můj 9km okruh s rychlejší trojkou. Celkem to šlapalo a dal jsem ji 10:38. To by bylo dobrý, kdyby borci zrovna nemakali na tý cyklostezce, na kterou se tak těšim. Dneska pokládali penetrační vrstvu. Nejdřív to vypadalo, že jen půlku vozovky, takže druhá stále jen vyfrézovaná a OK. Jenomže asi 200m před koncem najednou čerstvej asfalt všude. Nepřemýšlel jsem, v tý (pro mne) rychlosti na to nějak nezbývaly kapacity – vlítnul jsem do toho, trojku doběhl…a jak vypadaj nový Ády je vidět dole. Zkrátka na odpis. Při běhu ještě zastávka na jedno pívo s Mírou, kterýho jsem potkal na bicyklu a nesedlo vůbec. Zbytek cesty jsem proškytal – asi nejsem správnej typ na ty pivní maratony. Navíc se dneska rozbolela levá holeň, asi nic vážnýho – takovej ten problém začátečníků, ale příjemný to neni. Achjo… Celkem tedy 9,5km – 4:38/km. Večer pak 1km plavání.

Ve středu jsem se kvůli tomu čerstvýmu asfaltu dal v Poříčí doprava –  podél řeky do Starýho Sedlaa kolem Michalu přes areál dom. Celkem na pohodu, 13,8km – 4:25/km.

I ve čtvrtek běh – tentokrát už po hotovým a zaschlým asfaltu k nádraží a zpět. 10,4km – 4:13/km. Večer zas rege vyplavání.

V pátek volno, sobota 9km – 4:13/km a i když holeň bolavá, na nedělní závod jsem se cítil ready.

Bohužel – horší pretek jsem už dloouho nešel. Myslel jsem, že ty 3,8km nějak kousnu a půjde to, ale už na 1.km jsem zjistil, že jsem totáč v pytli. Nechal jsem si odběhnout Pavla, Martina Benku, Slávka, Ivču, Milana i Míru…úplně vyřízenej v šílenym čase doběhl 7., v holeni bolest jak prase a říkal jsem si, že už nikdy… Ani na ten bazén nebyla večer chuť.

Čtyři komentáře “Pondělí 18.4. – Neděle 24.4.2011”
 1. Olda napsal:

  No konečně si zase něco napsal. Nemysli, že když tě bolí holeň, tak by nebudeme mít co číst. Tak pokračuj v dopsání a samo i v běhání. Na tý Chodovský pětce už to celekm šlo, ne???? Tak něco dopiš. Fotky dá Lucka co nejdříve na stránky TRiATLETu. Je jich požehnaně, snad se i poznáš. O.D.

 2. Olda napsal:

  Honzo v těch Frantovkách. Kamo to mizí ta modrá křivule na Polar-grafu???? Nějak jde moc dolů……………. O.

 3. Olda napsal:

  Ty Ády by tě měli koupnout do pr….e O.

 4. Olda napsal:

  Tedy KOPNOUT. Koupnout, to by ještě ušlo.

 5.  
Zanechej komentář