Závod: Karlovarský STRC kros 6,5km@31:08 (165, mx.173)  – 4:48/km VÝSLEDKY

Tak jsem dnes zjistil, jak že to v těch kopcích šlape…a výsledek: Vůbec. :(
Už první kopec jsem nevyběhl a před koncem (byl fakt nekonečnej) přešel do chůze – nohy tuhý a prostě běžet nechtěly. V druhým výběhu jsem taky chvilku dělal pěšáka, čímž mě předběhl Míra, do teď běžící za mnou. V následujícím seběhu jsem se sice trochu dopředu posunul, ale  né na dlouho. Zcela nečekaně totiž přišel krpál č. 3, kterej když jsem viděl, jen jsem sprostě zanadával a rezigrovaně po třetí přešel do chůze. Do cíle už jsem to pak nějak doplácal…pocit z výkonu příšernej.

A k závodu – no řekněme, že jsem čekal něco úpe jinýho. Ve všech předzávodních článcích samej trail, kros, tvrdý terén…což jsem samozřejmě chápal jako běh mimo cestu – v lese, po loukách…a ono nic. Normální běh po zpevněný cestě, navíc asi 15% po asfaltu…nene, tohle kros nebyl.
Ovšem kopce, ty byly fakt výživný… Nohy tuhoš už od startu, v tomhle mi ty 170m tréninkový  výběhy byly fakt k ničemu.
A že bych spatřil nějakej super výhled na Karlovy Vary taky nepamatuju, asi jsem blbě čuměl…