800mR – Závod: Velká cena Sokolova v atletice 3000m př.@11:07,59  –  3:42/km  VÝSLEDKY FOTO

Po třech letech zase sranda a cachtanda ve vodě. Spousta stylů byla dnes k vidění – třeba Karel Rouča, kterej na to šel plavecky, nebo Pavlík, kterej se evidentně vody bojí – říkal, že se koupal na Velikonoce a další očistu plánuje až okolo Vánoc.

Já jsem vyběhl opět s rozvahou, v průběhu prvního kola se pak přidal do skupinky s Mírou a Milanem Kožákem (Pavel si závodil daaleko před námi jen s časem). První dvě suchý překy byly hrozný – každou jsem skočil tak blbě, že jsem se úpe zastavil a rozbíhal znova. Co s kým udělá první voda jsem netušil ani trochu, takže jsem šel před kluky, hupsnul…a skoro se z toho nevyhrabal. Oba dva mě přeskočili a Míra začal utíkat. Bojoval jsem tedy s Milanem o třetí místo – přes překážky byl rychlejší, za každou jsem ho pak dobíhal. Až v půlce závodu jsem se celkem srovnal se stylem (i když to stále byla hrůza) a od Milana se utrhl. A bylo to až tak dobrý, že jsem začal dobíhat Míru, kterej už nějakej ten náskok měl. Dvě kola před cílem – tradáá, měl jsem ho. Šlapal jsem dál, všechny skoky bez úhony přežil a v cíli nakonec náskok krásných 40m. Od Pavla, kterej si steepla dá za 14dní na M ČR jsem (sice jen tak tak) nedostal kolo, což je taky úspěch :) .

Takže jo, dneska se mi to líbilo, i když čas je horší než v r. 2006, kdy jsem běžel v plaveckých brejlích a šnorchlem v hubě.