1kmR – Závod: Zlatá pětka E. Zátopka (Stříbro) – 5 000m@16:50  – 3:22/km   VÝSLEDKY

Po dvou propařených nocích (z pátka na sobotu do sedmi ráno, dneska jsem končil ve čtyři) další díl Zátopkova týdne. 12,5 okruhů ve Stříbře…pod 17 byl cíl.
Před startem jsem zjistil, že doma zůstal dres (naštěstí Slávek půjčil tríčo), taky mě přepadl hlad, což jsem rozběhal, ale moc dobře se mi nedejchalo. Ihned po startu se kolem mě předehnal dav téměř všech závodníků a k poslednímu místu nebylo daleko. Slávek z toho měl srandu, prej: “Ty vole, před námi jsou tři ženy..”.
Chvilku jsem se tedy proběhl ve třetí dráze a zařadil se za Marcela Berana. Skupinku tvořil ještě Pavel a Tomáš Pucholt z Prahy. Před námi opět Tomáš Veber, Ondřej Čadek a Petr Minařík.  Šlapali jsme takhle tři kiláky (10:00), během nichž jsem odhodil hrudní pás, páč ST ukazoval nějaký kraviny a já fakt nemohl pořádně dýchat.
Po trojce se závod začínal lámat do tý zajímavější části…a já tuhnul. Pavel s Marcelem mi frnkli, naštěstí Pucholt vytuhl ještě víc…a poslední 4 okruhy jsem doběhl totálně vyšťavenej, v křeči a naprosto bez šťávy.
Ale OK, 16:50 beru…6. místo (4. v mistrovství kraje) ale fakt nic moc. Pavel opět předvedl svůj zabijáckej finiš (aby ne, když se 3km šetřil) a doběhl 3.

Kiláky: 3:18-3:20-3:21-3:24-3:26

Zanechej komentář