Závod: TT Kamil trefil 0,12-14-3,6@45:58  VÝSLEDKY     (TRASA KOLO, TRASA BĚH)

Zlatý hattrick, aneb potřetí v řadě jsem si do -plaval, – jel, -běhl pro ten supráckej putovní bajk. Už by mi ho mohli nechat, né? Myslim, že na dojetí na Slovanku ideální…a zpátky už mi to bývá jedno :) .

Nemělo to být dnes nijak jednoduchý.. Pavel Chren mi už před měsícem hlásil svou účast (a protože je sakra ve formě, měl být jasnej favorit), Jirka Chroust mě před týdnem v bazíku ujišťoval, jak si mě dá (ale je to máslo a taky si našel nějakou výmluvu)…a protože ani Jirka Hadrava na Přebuz letos nezavítal, začínal jsem už před startem tušit, že by to tentokrát mohla být pohodička (předloni souboj s Honzou Šímou a počasím, vloni právě s Pájou Chrenem).

Kousek po 14hod tedy hop z mola do vody…nějak moc jsem to ale zalomil a né a né se dostat na hladinu. Bžunda tedy hned od začátku.
I když jsem byl před startem přesvědčenej, že toho kraula zkusim, když mam prsa zakázaný…nepodařilo se a jakmile jsem do tý vody vlítl, nohy i ruce se automaticky rozjely a prsil jsem to jako vždycky. Zhruba v půlce plavání jsem trochu do rukou nakopal Pavla Berku – nechtěl mi uhnout při předjíždění a já na nějaký dlouhý obeplouvání neměl ani pomyšlení. Šlapal jsem totiž jak torpédo, koleno-nekoleno, kousek před břehem doplaval Oldu, kterej startoval zhruba v půlce rybníka :-P a vylejzali jsme okolo 5. místa.
Superrychlý depo, hop na kolo…a na silnici jsem byl v čele 3-členný skupinky. Nevěděl jsem, zda je někdo před námi..a tak jsem ihned nalehl na řidítka a dupal jako Thor Hushovd při svý včerejší stíhačce.
Zhruba po 3.km, když jsem před sebou nespatřil živáčka, jsem usoudil, že teda asi vedu. Poprvý jsem se ohlídl i za sebe…no a ani tam nikdo. Fajn…ale žádný uklidnění, či zpomalení. Když už jsem na toho Páju trénoval,  tak si to zkusim dát s časem.. Brody, ve kterých jsem vloni téměř zastavil, jsem dnes prolítl… Dlouhej sjezdík po štěrku se samou zatáčkou jsem si taky celkem dával…a kromě jedný šišky, na kterou jsem najel a celkem to se mnou zacvičilo, fakt dobrý. Kolo se tedy celkem povedlo, i když jsem dojel zasranej jak jetel :)
Fakt asi stačí 5-10 vyjížděk…a hnedka má ček z toho kola jinej pocit.
Na druhou stranu – běh, to byla bída. První kilák do krpálu jsem nějak nemohl vysápat, navíc koleno bolelo…v seběhu pak taky žádnej zázrak a spíš jsem si hlídal, bych se někde nezabil. Kolem 4:00/km  jsem těch 3,6km odkrosil a v cíli celkem KO. Čas o necelou mínu lepší, než vloni, to zas tak špatný není..

Vůbec špatná nebyla ani párty po závodě, zkrátka dneska dobrý…

 

Zanechej komentář