Bike 25km 

1kmR – Závod: WITTE Automotive TEAM Relays – běh 4,7km@15:23,6 (168, mx.173)  – 3:16/km   VÝSLEDKY

Zcela dobrovolně jsem se nechal naverbovat do triatlonový štafety v rámci KV City Triathlonu. Spolu s Michalem Havlíčkem (500m plavání) a Michalem Tišlerem (20km na kole) jsme se postavili na start vedle dalších 11-ti štafet.

První, co mě ve Varech překvapilo bylo, jak málo borců se zůčastnilo. Kromě štafet ještě dalších 50 závodníků, což je podle mne hodně slabý (i když asi se není čemu divit, když se pořadatelé nedokážou domluvit a ve stejnej den jsou tři TT – Jesenice, Teplá, Vary + bikovej maraton ve Varech).

Další věc, která mi ale fakt vadí, že ani po 6-ti letech ve Varech nedokážou naměřit 2,5km okruh – zase to bylo o několik set metrů kratší…

Každopádně…Michal zaplaval good a z vody vylejzal na 6. fleku. Druhej Michal pozici udržel a já se vydal na svůj úsek. 6,5min přede mnou vybíhal Martin Benka, 4,5min KV primátor Petr Kulhánek a 2min Jakub Coufal. Doběhnout Benku, či Coufala bylo samozřejmě bez šance, i tak jsem se ale zrovna neflákal – kvůli porovnání času. Když na mě ale ve 2. okruhu někdo zakřičel (asi Radka Lelková), ať šlapu, že dobíhám primátora, musel jsem ještě trochu přidat – šlo o bednu.
500m před cílem ho tedy předběhl a třetí místo bylo naše. OK :) .

20.8.2011 18:50

20.8.2011 18:50

Odpovědi k “Sobota 20.8.2011”
 1. A stále nic napsal:

  Ještě v týdnu jsem mluvil s Radkem Barthem, má na starosti běh, a dušoval se , že snad to dostal i za úkol to doměřit. Tak tedy zase prd!! Kolik to je Honzo??? Myslím, že asi 4,4-4,5km??? Já jim to asi v předstihu naměřím a předám i splánkem. A na primátora sis dovolil tady dost!!! Tak příště optrně, ale jinak jsi pěkně valil !!!!!

  • Hustey napsal:

   Podle mne (a času) to mohlo být mezi 4,6-4,7, tzn. okruh tak 2,3km.
   Primátor si v cíli stěžoval, že neměl ty nálepky na nohou, takže je jasný, proč jsem ho předběhl… :)

 2. Michal Tišler napsal:

  Zdar. Už včera večer jsem kontroloval, jestli sis aktualizoval deník, abych Ti mohl v týhle kolonce poděkovat. Vidím to tady až teď, takže DÍKY, vyhráls nám to ty, to je definitivní. Jseš prostě dobrej, větší uznání neznám. V každém případě promiň, že jsem Tě s dcerou zatlačil na bedně dozadu místo toho, abys stál vepředu, jak sis to zasloužil.
  Dík, Michal

 3. Michal H. napsal:

  Takže i za mě…Honzo, dík, fakt si letěl….a i to, že si nakonec měl nej čas běhu ( o fous, co? :) ) ti vyšlo

  • Hustey napsal:

   Joo, 0,7s – to je hustý :) No zdá se, že se forma blíží…
   Tak vám taky dík…že jste mě vzali a třeba za rok….

   • Kuba Coufal napsal:

    Ahoj, taky jsem čekal na aktualizaci deníku, abych mohl pogratulovat, hlavně k výhře v běhu :-D Škoda, že náš odstup byl v rámci minut a ne sekund, to by asi bylo zajímavější :)

 4.  
Zanechej komentář