2kmR – Závod: Zátopkova zlatá desítka 10000m@34:02  (168, mx.175  – 3:24/km)  – 2kmV  VÝSLEDKY
3:25 – 3:16 – 3:20 – 3:23 – 3:26 – 3:27 – 3:29 – 3:28 – 3:26 – 3:22

Tak první třetina ZZT za mnou, nu…takový neslaný, nemastný to bylo. 33:40-33:50, tak nějak to mělo vypadat a i když jsem se necejtil zrovna nejhůř, ta rychlost v nohách není. Ono..když projedu svoje tréninky, není se čemu divit – kde by se taky vzala, žejo?? :)

Zhruba od druhýho okruhu se vytvořila vedoucí dvojice Daniel Noah a Ondřej Čadek, já zhruba s 50-70m mezerou na 3.místě. Takhle to šlapalo, kilák za kilákem…mezera stále stejná, až nějakých 6kol před cílem to začalo být zajímavý. To se totiž Noah odpoutal od Čadka, ten začal tuhnout…a já se mu začal přibližovat. Dorazil jsem ho přesně na 9.km a dvě kola před cílem předběhl. S 5s náskokem tedy 2. místo, buhužel – pod 34 se nepovedlo. No nic, jedem dál…

behej.com:
Závodníky prvního běhu vyslal na trať výstřel ze startovní pistole, o který se postaral předseda Českého olympijského výboru Milan Jirásek. Na čele se od prvních metrů usadil Daniel Noah (Praha 6), který se v průběhu závodu nechal vystřídat extraligovým běžcem Ondřejem Čadkem (A.C. Tepo Kladno). Noah však nenechal nikoho na pochybách o svém prvenství v přesvědčivém závěrečném zrychlení. „Dnes to bylo dobré, běželo se mi pěkně. Jsem zvědav na úterní pětku,“ hodnotil v cíli vítěz.

Čadka ještě překonal takticky běžící Jan Sokol (AK Sokolov, 34:02), sparring partner naší maratonské olympioničky Ivany Sekyrové „V úterý jsem šel s Ivanou těžký trénink, tak to bylo asi znát, byl jsem dnes dost unaven. Chystám se na pětku i na maraton, sérii bych chtěl celkově vyhrát,“ svěřil se se svým smělým plánem Sokol. V konečném pořadí třetí Čadek (34:07) podle svých slov také nebyl v ideální formě. „Běžel jsem úplně stejný čas jako vloni. Čekal jsem rozhodně lepší výsledek, ale zřejmě jsem byl hodně unaven z práce,“ řekl kladenský závodník.

 

Dva komentáře “Pátek 20.7.2012”
 1. Honza H napsal:

  Máš pěkně našlápnuto!, stejně rozhodne až maraton, takže do něj hodně štěstí a pokud možno nechípni :)

 2. henry napsal:

  Ahoj!
  Srdečně zdravím a ze srdce blahopřeji k výsledku!! Pěkně to o Tobé napsali, pěkně, opravdu!! Neříkej, že se Ti to nečetlo hezky! Držím pěsti a jen tak dál!! Ať to vyhraješ! Nebo o Tobě řeknou, že ses jen chvástal!
  Henry.

 3.  
Zanechej komentář