1kmR  –  závod: Kbelská desítka 10km@35:14 (166, mx.170  – 3:31/km)  –  1kmV   VÝSLEDKY

Sehr, sehr schlecht…  Tak jsem se s formou nepotkal – ani na chvilku. Ono už od středy jsem takovej jalovej – lýtka pořád bolavý jak prase, takže jsem odpočíval, jen ledoval, masíroval a čekal, jak dneska forma vylítne.. Bohužel – přesnej opak se stal. Lýtka nakashi, navíc mě včera začal bolet žlučník…a už před startem jsem se cejtil tak troskyč troskovič.

Plán byl jasnej – do 8.km se zuby-nehty držet Pavla a poslední 2km se uvidí. Čas jsem si představoval okolo 33:40-33:50. Jenomže už od startu jsem byl těžkej, tuhej, blbě se dýchalo, vedro mi bylo…no stálo to za hovno. Pavel mi zdrhl ve výběhu hned po 3.km – tam jsem odpadl a pak už se tím jen plácal a zkrátka to nedával. Pětky 16:59-18:15. No nic, jedeme dál…

DSC_3821

Dva komentáře “Sobota 2.3.2013”
 1. Honza Herda napsal:

  čau, můžeš si spravit chuť u nás v Pečkách. Koukám, že Milan s Ivanou se už přihlásili. V týmu máte šanci vyhrát, páč zatím nikdo pořádnej team nesložil a na rozdíl od Kbel u nás něco za týmy bude (od Elevenu) H.

  • Hustey napsal:

   Zdar, týmy jsou fajn, páč evidentně v Soko nejsme žádný bačkory, fusky od Elevenu by se taky šikly, ale Pavel i já na Pečky pečem :)
   Mně se vůbec nechce v sobotu vstávat před sedmou…a raději trochu potrénuju. Závodů bude ještě ranec… \:D/

 2.  
Zanechej komentář