2kmR  –  závod: Pardubický půlmaraton (M ČR) 21,1km@1:19:22 (153, mx.166  – 3:46/km)   –  1kmV   VÝSLEDKY

Tak ani dnes jsem se s formou nepotkal. Po hodinovce minulej týden jsem myslel, že to bude dobrý, ale prd..

Že to není úpe OK jsem cejtil už od startu. Nohy těžký a ne a ne se do toho dostat. Už po prvním 7km okruhu jsem tedy odpadl ze skupinky s Ivanou a protože tam byl Pavel, kterej  měl Ivču k titulu dotáhnout, byl jsem v klidu.
Buhužel – kvůli rozedřený patě, kterou jsem oddělal na hodinovce a debil jsem dnes nasadil ty samý boty, ani klusat nešlo (fakt to šíleně pálilo) a tak jsem to na 10. km zabalil – alespoň budu v poho do dalších tréninků a snad se povedou ty Vary, když Hervis i dnešek o ničem…
Jénomže – po chvilce mě míjel Tomáš Wolf, tak nápad – klusnu chvilku s ním, pokecáme a snad někde u trati potkám Milana, bych se mohl co nejdřív převlíknout.. Tak si tak běžíme (pravou nohou jen přes špičku, páč na patu dopadat vážně nešlo), kecáme, Milan nikde a najednou mám za sebou i druhej okruh.
Na konci jsem zkusil ještě trochu šlápnout a to mě konečně bavilo. Odpočatej jsem předběhl celkem ranec lidí a poslední pětka 17:15.

Tak…snad s tou “formou” během měsíce ještě něco udělám..

Dva komentáře “Sobota 20.4.2013”
 1. Henry napsal:

  Ahoj Jendo!
  Blahopřeji k výkonu v Pardubicích. Podle mně ten čas je suprový, na ty patálie, které jsi popisoval. A navíc jsi byl skoro pořád v televizi! Co by kdo jiný za to dal!
  Držím palce, ať jsi příště už se sebou spokojený! A nebuď na sebe tak přísný!
  Ahoj!
  Henry.

  • Hustey napsal:

   Televize dobrý…jen by to chtělo alespoň 4kila dolů, abych vedle Ivany a Pavla nevypadal jako tank… (Taky se jim ta kamera pěkně třásla, jak jsem dopadal). :)

 2.  
Zanechej komentář