Závod: Karlovarský půlmaraton 21,1km@1:14:32  – 3:32/km  VÝSLEDKY   ČLÁNEK
17:03 – 17:30 – 18:06 – 17:59 + 3:54

Super počasí, parádní diváci kolem trati (fakt nářez!!) , fajn organizace bez velkých davů i s gulášem a pívem po doběhu, hezká trasa… bohužel s jedovatými výběhy, které mě stály i ten pěknej čas..

Že kopečky budou jsem samozřejmě věděl…a taky se na ně po Pardubicích připravoval (Hasištejn, Hornoslavkovský hrdina, 2x orienťák, i při tom koloběhu jsem se snažil právě v kopcích) – nepomohlo to.

Na dnešek jsem si naplánoval čas okolo 1:13 a taky tak vyběhl – hned po startu se schoval za černý gazely, které jsem tak nějak tipoval. Tempo to bylo správný, ale už při prvním výběhu Moskevský po 7.km jsem cejtil, že to v nohách neni. Moskevská a výběh za tunelem pod Thermalem – tam jsem se trápil a ztrácel moc a moc.
Právě za tím výběhem mě na 13.km doběhl Pavel, takže do závěsu a alespoň na začátku Moskevský při druhym průběhu celkem pomohl. Nahoře už mezi námi sice byla slušná díra, v seběhu Masaryčky jsem si odpočinul a zhruba kilák a půl se pak pomalinku přibližoval, na 18.km (u Puppu) jsem byl zpátky. Spolu s námi tam byla čtvrtá žena, který jsem na “záda” z větší, či menší vzdálenosti čučel vlastně celej závod.  Na 19.km Ethiopanka lehce zrychlila a já tušil, že jestli chci Pavla porazit, tak musim teď a za ní. Bohužel – nebyl jsem tak fresh a v poho, jak bych si představoval. Pavel stále vedle, a tak jsem souboj víceméně vzdal. Ještě jednou jsem to tedy zkusil – cca 800m před cílem, měl ale před sebou toho strašáka v podobě (teď už) krpálu u Thermalu, kterej mě – jak se dalo čekat – sejmul definitivně.

V cíli tedy 5s po Pavlovi a i když čas nic extra, alespoň to nebyla ostuda jako v dubnu v Praze, či Pardubicích..

 

Dva komentáře “Sobota 25.5.2013”
 1. Aleš napsal:

  Myslim, že dobrý, gratulace ;)

 2. Henry napsal:

  Chlapče, chlapče!! Trochu pokory a skromnosti by Ti slušelo!!!! Možná Ti to časem dojde, jak skvělý výkon jsi podal, a jak výborný čas to je!! Patnáctý celkově, čtvrtý Čech……Týýýý vole!!!
  Vzpomeň si co bylo, ještě nedávno!!
  Blahopřeju k vynikajícímu výkonu!!!!!
  P.S. Přiznej se, tipoval jsi černé gazely… Že je bude sledovat televize, tak ses jich držel!!! I komentátor se o Tobě zmínil!!! Ty jedná televizní hvězdo!!! =D> =D> :-bd :))

 3.  
Zanechej komentář