Závod: TT Kamil trefil 0,12-14-3,6@46:31  VÝSLEDKY     (TRASA KOLOTRASA BĚH)

Prej jestli mě to ještě baví…na tý Tisový furt vyhrávat. A jó – koho by to nebavilo.. :) Takže letos popátý v řadě (ale řekl jsem si, že ještě dvakrát  jako Lance na Tour…a pak už si teda dám ten hnusnej výběh na Klínovec).

Dneska z vody tak nějak – né úplně nejhůř, rychlý depo a na kolo jsem nasedal jako čtvrtej. Na začátku cyklistiky na mne čekal Slávek, kterej se na kole přijel podívat – prej “Budu ti dělat superdomestika, jako Křižák”. Projel se se mnou celých 30m – už v tom prvním kopečku, kterým se začíná, se někde zapomněl..

Jeho SMS:

Od začátku jsem nebyl schopnej tvoje tempo akceptovat, ani jsi mi nedal šanci abych si vystoupil. Ulevil jsem si na prvním bufetu.

Jak už to mám ve zvyku, od začátku jsem nalehl na řidítka..a bušil do toho jako při časovce. Po pár šlápnutích jsem byl v čele a jedinej, kdo moje tempo akceptoval, byl Jirka Hadrava. Dupali jsme celkem slušně, občas se i vystřídali…trochu jsem se cuknul až po 4.km – při nájezdu ze silnice na šotolinu a lehkej náskok si udržoval do 8.km. Pak přišel 6km dlouhej sjezd až na Bublavu, kde to bylo fakt špatný. Kolo se mnou cvičilo jak splašenej kůň – v každý zatáčce si dělalo co chtělo…no hóhdně tragickej jsem byl. Jirka tedy na kole přede mnou (i když dvakrát se mi povedlo ho dojet – díky dvěma stoupákům – poslední 2km před Bublavou, pak už mě ale opustil nadobro), v poslední hnusný zatáčce šli přede mne i Jirka Toms a nějakej mladej Chebák, kteří kde se vzali, tu se vzali…
Po kole tedy 4., ale úplně v klídku – 300m v Asicsech stačilo, abych byl zpět v čele. Výběh lesem celkem slušně v tempu, seběh rozbitou kamenitou cestou opatrně a s respektem, u hřbitova vložená disciplína 10 žabáků – to byla celkem prča, co to po tom seběhu udělá se stehnama.. :) . Jak jsem v cíli zjistil, asi jsem byl jedinej, kdo žabáky dělal, ale což…náskok byl luxusní, tak proč ne… =:)  Při cyklistice byly vložený disciplíny dvě – slalom mezi kužely a žraní řízku (to jsem pro jistotu vynechal =P~ ).

Takže dobrý…příští rok to chce ty sjezdy vychytat a bude to výborný.

Dva komentáře “Sobota 20.7.2013”
  1. Kuba Schoř napsal:

    Zdar, tak koukám, že sis vygooglil moje videíčko z Klínovce. No super, aspoň se mi zvedne počet shlédnutí. Škoda, že jsi na letošní ročník nedorazil, mohli jsme se poměřit a společně trochu pozlobit Pletichu. Měj se a ať to běhá, hlavně bez zdravotních komplikací. Jo a pozdravuj Hadráka až ho uvidíš, dík.

  2.  
Zanechej komentář