Běh 12,5km@1:03:30 (123, mx.139)  – 5:05/km

Slušná únava na mne dnes padla, ale ani jsem se nedivil…. Ve čtvrtek těžkej trénink, v pátek od rána ve škole, pak rychle na výběh…večer nějaký píva s mrzáky Víťou (ostruha) a Onťasem (achilovka, čili další pacient pro Olafa.. :-P ), včera zas škola – proběhnutí…večer pak přemlouvání jakéhosi Lenova, ať funguje jak má.. (v půl třetí v noci se povedlo :) ).

Dopoledne jsem ještě jakž takž fungoval, po obědě ale slušně odpadl a plánovanej dlouhej bych ani náhodou nedal. Tak alespoň pomalý klusání, abych nezlenivěl a poslední předmaratonskej dlouhej tam tedy mrsknu zítra po práci.

5.10.2014 17:15

5.10.2014 17:15

Čtyři komentáře “Neděle 5.10.2014”
 1. Honza B. napsal:

  Ahoj, pro inspiraci – jak trénuje jeden z nejlepších evropských běžců (a zároveň tvůj soupeř ve Frankfurtu :) ) – ve článku ke stažení všechny jeho tréninkové deníky z letoška: http://www.arnegabius.de/training/index.html – Držím palce v přípravě na maraton.

  • Hustey napsal:

   Čau Broty, dík za pěknej odkaz…je to supr nakouknout, jak buší profíci, akorát mě bolí nohy jen z toho čtení… Arne ve Frankfurtu vážně můj soupeř nebude.. :)
   Neměl bys tam někoho trochu výkonnostně bližšího? :-D

 2. amater napsal:

  SHIT Lenovo…………..mám doma X_X

  • Hustey napsal:

   Jojo, trsátka na kytaru – to jediný bych z těhle Čínskejch a Tchajwanskejch (Acer) šmejdů udělal, aby z toho byl alespoň trochu užitek.. :)
   Nicméňe když jsem po pětihodinovym testování zjistil, že je tam lehce načatej disk a šoupl tam SSD, pak na CPU lupnul pořádnou pastu (MX-4) a srazil tim teplotu v idle o 20°C, začal konečně trochu šlapat.. :)

 3.  
Zanechej komentář