Mítink světových rekordmanů


Mítink světových rekordmanů from Jan Sokol on Vimeo.

 
Když nemůžu běhat já, byl jsem se alespoň podívat na ty mohoucí.. Takže v poledne zápich z programování..a pak bus směr Vary – Praha.. O2 aréna. Jako, všechno v poho, přijel jsem přesně na čas, abych viděl představení našich world-record holders, jenomže při vstupu do arény, když jsem hodil batoh do rentgenu, co tam mají jako na letišti..: „Vy tam máte noutbůk? Tak, s tím dovnitř nemůžete..!“ „Hmm, super..co jako já teď?“ „Venku je úschovna, červená maringotka, tam si ho můžete nechat.“ Takže bomba, přišel jsem o kilo, a to jsem ještě nebyl uvnitř.. Při dalším průjezdu batohu rentgenem: „Vy tam máte pití? Tak, s tím dovnitř nemůžete..!“  Jo, koupil jsem si ješte v Sokťákolově 1l Colu na cestu…takže teď jsem jí ještě narychlo dokalil tak, že jsem se skoro počůral…přece jim jí tam nenechám, žejo..? Pak ještě chvilka tápání, kde že vlastně mám to místo..ale našel, teta s Honzou už dávno seděli a čekali..a já si konečně užíval atletiku naživo z pohledu diváka..

Jako, pěkný to bylo, atmosféra (cca 8500 diváků), muzika…hranolky za 40, malý pivo za 45..skoro to nemělo chybu. 🙂 I komemtátorovi, protože „jsme publikum, co atletice rozumí..“, odpustíme, že Romana Novotnýho si pletl s Petrem Novotným.. (alespoň je vidět, jaký druh zábavy je mu bližší..).

Škoda jen, že nedorazila Blanka Vlasic, jo..její tance po doskoku, to se mi líbí. Ale třeba stanující Jelena..a pak její pokus o WR, svěťák Meseret, skvělá pětka…souboj a rozeskakování Ruth Beitia a Ivy Strakový ve výšce..prostě bylo na co koukat..!

Příspěvek byl publikován v rubrice Různé a jeho autorem je Hustey. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Mítink světových rekordmanů

  1. Jó, mi tam byli taky /já,Lucka a Jirka Sahaj z přípravky/, mohl si se svézt s námi. Příště to zkus na stránkách, mailu či SMS. Takový mítink se nevynechává. Máš pravdu SUPER „pětka“, ale Defarová, to byl nářez. Takové stupňované !!!! tempo, tak to je 1+.
    Všem atletům i běžcům doporučuji se občas podívat v reálu NE v TV, jak se lítá!!!
    Olda D.

  2. Koukám, že jsi v O2 asi nikdy předtím nebyl.já tam jezdím na hokej, takže co se týče prohledávání batůžků a kabelek, to už znám ..a ceny taky 🙂 zase si člověk musí říct, že tam nechodí každej tejden.no..ale bylo to suprový !!!

  3. Oldo, Lucko..jó, bylo to suprový, souhlasím! Jinak..samozřejmě, že jsem věděl, že taky jedete.. Vaše stránky sleduju 🙂 Ale nevěděl jsem, kdy skončím ve škole..a ty autobusy jezdí naštěstí skoro pořád, takže pohoda.. A domů už mě vezla teta..
    Prohledávání batůžků, no, není to moc příjemný…teta musela vyhodit pepřák, obloženej rohlík jí naštěstí nechali.. 😀 A mě noťase nakonec taky vrátili, i když ta stovka by se dala utratit líp.. 🙂

  4. no tak Tome, to jsou silný slova :-).. no Honzo je to tam přísný, ale pokoukáníčko bylo super…šla bych i za milion, ne kecám 🙂 ..prostě šla bych třeba ještě 10x

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *