Sobota 11.10.2014

2kmR – Závod: Běžíme na hrad Loket 12km@47:09 (163, mx.172  – 3:56/km)  – 1kmV  VÝSLEDKY  TRASA

Původně to mělo být v celku lehký proběhnutí před zítřejšim půlmaratonem za patnáct stovek. Kyž jsem na startu viděl Ervina Beshira, plán se změnil na proběhnutí trochu intenzivnější…a když jsem tam spatřil i Kubajze, bylo mi jasný, že to bude proběhnutí trochu intenzivnější a jen za litr.

A taky, že jo.. Cca do 5.km pohodička – rovina podél řeky, krátkej výběh do Starýho Sedla, kterej mám naběhanej snad 1000x… Od pětky už to ale nebylo nic pro mne – meeega kopec, ve kterym jsem Kubajze nechal běžet samotnýho (zrušit jsem se nechtěl a i tak to celkem bolelo..). Po 4,5km stoupáku celkem náročnej a krkolomnej seběh (naštěstí jsem ho zvládl bez držkopádu), to vše celkem v terénu, ve kterym jsem letos běžel snad poprvý…prostě žádná prdel. 🙂  Nakonec průběh Loktem těsně pod hrad…a hotovo.

Závod pěknej, pořádanej evidentními nadšenci, trasa (i když celkem náročná) se mi dost líbila, takže škoda jen miniúčasti a spršky cesotu dom (po dlouhý době jsem ze zdi sundal to žlutý kolo s úzkými plášti…..a nic moc :-P).

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník a jeho autorem je Hustey. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *