Středa 13.8.2008

Běh 5km@19:05 TF: 149, mx. 162

Běh 5×100m – 3×3000m – klus 10min (tráva naboso)

Plavání 1000m prsa 22:04 (5:18-5:41-5:34-5:31)

Dnešního tréninku jsem se docela bál, tři trojky za deset..to bude maso. Ale dopadlo to dobře. Nejdřív jsem si dal na areálu bůra v maratonským tempu, poprvý jsem nazul nový boty a sedí perfektně. Pak ale rychle do treter, celkem rychlý rovinky, počkat až doběhají neúplatní rozhodčí, kteří měli zrovna kondiční trénink a motali se v prvních dvou drahách a hurá na to. A šlo to celkem fajn, teda první dvě. Při tý třetí už jsem byl trochu tuhoš a cítil jsem, že to není ono..pod 10 to ale nakonec taky vyšlo…

Večer pak do bazíku, chtěl jsem si zakraulovat, ale už přes týden mě bolí žebro. Nevím, jestli je to naražený, nebo je tam něco skříplýho (což asi nejspíš jo, podle mě z těch rehabilitačních cvičení, co provádím kvůli zádům a páteři), každopádně to bolí dost. Při běhu to ani tolik nevadí, akorát se mi hůř dýchá…ale dneska v bazénu, když jsem se natáhl do kraula, jsem myslel, že mám infarkt.. Takže jsem si to v pohodičce odprsoval, protože při tom to je lepší…a byl jsem spokojenej.

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník a jeho autorem je Hustey. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *