1kmR – závod Václavský běh 3,8km@12:11 (165, mx.173)    – 3:12min/km    – 2kmV
VÝSLEDKY     FOTO

Plavání 500m

 

 

 

 

Žádný odpočívání po Běchovicích – dneska další preteky. Tenhle týden by měl být celej dost hardcore, takže hop na to.

Závody ve Fr. Lázních, ty se mi líbí. Ať už zimní Štěpánský běh, dubnový Velikonoční běh, či dnešní běh Václavský (přičemž poslední dva jsou na chlup stejný) – hezká (a krátká :) ) trať v centru města, pohodová atmosféra, nějaký ty ceny, zázemí v restauraci…a i soupeři se vždycky nějací objeví – snad se některý z nich i do ligy protlačit podaří, ať to tu je i za body :) .

 V zimě tu máme souboje s Jirkou Jansou, na Velikonoce mě tu vysekl Pavel…a dneska jsem u to samozřejmě chtěl vrátit. K tomu se ještě přidal Robert Čepek, takže dva kvalitní mílaři (a 3,8km je dost krátká trať), triatlonista Jakub Kršňák, kterej taky běhá dost slušně…no a Míra, kterýho jsem si naštěstí ještě dost nerozběhal, na druhou stranu je odpočatej – překvapit mohl.

V půj jedenáctý cca 50ti člená skupina vyrazila dolů z kopečka pěší zónou směrem k lázeňským parkům. No a já..jsem se s tim vůbec nepáral. Vypálil jsem hned od začátku, Běchovice, neběchovice…soupeři, nesoupeři – chtěl jsem to mít jen ve svých rukou (či spíš nohou) a běžet si svý. Zrhuba po 1,5km dobrý – kroky pronásledovatelů za mnou ustály, asi mám náskok, good. Ale neohlížel jsem se. Musím ještě dodat, že oproti velikonocím, kdy jsme v čele s Pavlem trochu tápali, kudy vlastně běžet…dneska pořadatel trať označil asi milióny šipek, navíc cyklista jel přede mnou, no super.

Na 2km otočka, koukám..že ten náskok tak komfortní není. Zhruba 60m? A Pavel, to je finišman. Druhá půlka, která je celá mírně do kopce a končí výběhem pěší zóny, taky tedy nebyla flákací, pronásledoval jsem cyklistu, nohy dobrý…únava, ta přišla asi 50m před cílem. Takže OK. S konečným náskokem 20s před Pavlem, i tra´tovým rekordem jsem spoky.. :)

A z čeho mám ještě radost..? Tlusťoch na jaře (13:34) vs. konečně běžec (12:11)…dobrýý :)

 

 

 

 

 

 

Večer na kole do práce odvézt kompjůtry, ať s nima zítra nemusim běžet…a vyplavání + rege v bazénu.

Zanechej komentář