Závod: Ašský půlmaraton@1:20:14 (161, mx.174)   – 3:49min/km   VÝSLEDKY
1kmV (121, 5:41min/km)

Plavání 500m + 250m

 

 

 

 

Dobrý – trénink, docela kvalitní, navíc zaplacenej – co chtít víc :)

Původně jsem měl dneska v plánu jen 15km výběh, ale body do ligy by mi jistě chyběly. Takže 1/2M. Když už, tak jsem to chtěl prát naplno a pokořit loňskej Mírovo traťák – 1:16. Jenomže trať letos mírně změněná, navíc zítra dlouhej běh…OK. Tak jinak – půlku volně a v tempu jít až kopce. Ále to by na startu nesměl být Slávek, kterej měl závod jako test přet maratonem příští týden a už před startem plánoval to jít na krev…

Takže další změna – dneska si budu hrát. A hrál jsem si – kilák volně, kilák v tempu..až do desítky (Slávka jsem takhle doběhl mezi 5.-6.km). Za 10. km přišly kopce a terén, takže po 11. km jsem úseky zkrátil – 500/500. Fakt mě to bavilo a nevím, proč mě nenapadlo takhle trénovat už dřív (vlastně – ani by mě to nenapadlo, to Míra mi prozradil, že takhle běhá D. Orálek..a je to fakt dobrý a zábavný). Hrozně rychle to uběhlo. V kopci po 18.km jsem začínal trochu cítit nohy, tam jsem s blbnutím přestal, zvolnil a už se jen párkrát ohlídl, jak je na tom Slávek, bych si pro vítězství doběhl.

Náskok v cíli cca 200m a spokojenost, protože únava žádná. Kopce ale bude chtít ještě trochu potrénovat, úplně komfortně a lehce se v nich necítim, což bylo vlastně vidět už na Běchovicích. No a lýtko mě trápí, přesněji úpon – cítím ho už týden, běhat se s tím dá bez problému, ale ozývá se. Večer tedy vyplavání, bublinky, pára a ledování, dvě Plzně a po Mírovo radě mažu Francovkou.

Zítra už jen přežít dlouhej běh…a dva dny volna. Snad to přejde..

Zanechej komentář