cca 2kmR – závod Hervis 1/2 maraton Praha 21,1km@1:12:21 (170, mx.175)    – 3:26min/km

Moc nechybělo. Přesně o 1s běžet každej kilák rychleji, abych byl spokojenej. Ale neešlo to, no. Tak snad příště.. :) Každopádně díky všem, co podél trati stáli a fandili…a ještě víc těm, co proti mně utíkali, stejně, jako já chcípali…a taky povzbuzovali. I když né vždy jsem byl schopnej odpovědět, bolo to dobrý! :)

Pětky: 16:46 – 17:04 – 16:58 – 17:40 + 3:54

Od začátku jsem byl nějakej zatuhlej, o moc hůř, než minulej týden na pětimíli se mi šlo. Pro příště tedy: 3dny odpočinku jsou moc.. No a ten vítr dneska: od 16km jsem byl sprostej, hotovej…a postupně čím dál víc křečovitej. Nějak si teď vůbec nedovedu představit, že tohle už za 6 týdnů poběžim dvakrát.

Z Práglu jsme se Slávkem nabrali opačnej směr, než je domov…a už odpočíváme ve Starý Boleslavi. Zjistil jsem dnes, že je ještě hodně na čem pracovat. Teta se mi směje, že mě porazil postiženej, od ostatních zas slyšim, jak mi na prdel dávaj veteráni, nebo ženský…takže tu doufám trohu zaberem (jestli teda povolí to stehno, který už přes týden bolí..a ne a ne to přejít :( ) a něco naběháme..

Odpovědi k “Sobota 27.3.2010”
 1. Gratulace napsal:

  Půl maratón za 1:12:21 hod! Super výkon! Blahopřeju! Moc! Opravdu!
  Henry.

 2. honza napsal:

  Parádní výsledek! Myslím, že vítr ti (a ostatním) sebral tak minutu. Šlapal jsi české špičce na paty – 45 sekund dolů a byl bys 4. Čech. Příště už je předběhneš. Gratuluju!
  Honza

 3. #13 napsal:

  Jo, ten vítr byl fakt totální hnus. Byl jsem nasranej jak lev. :)

 4. Hustey napsal:

  Díky Vám, no…nebylo to zas tak špatný, jak se z popisu může zdát.
  Nějak se mi to rozleželo..a už jsem spokojenej :) . Česká špička byla stále přede mnou – 100 – 200m, ale dělat s tím nic nešlo, snažit jsem se mohl, jak jsem chtěl.. :(
  Tak Broty – za 4 týdny je v Plzni proženeme spolu, ne? :)

 5. amater napsal:

  Taky gratuluju, parádní výkon…..jsi borec :)

 6.  
Zanechej komentář