Závod: 2. kolo OMD mužů – Sušice  5000m@17:14,31 (167, mx.182)  – 3:27/km    VÝSLEDKY

4x400m@4:20,48

A dneska zase pařáček, bez nějakýho rozběhávání (krom dvou rovinek v tempu asi 6:00/km) v půl dvanáctý hop na to. Nechtělo se mi, takže jsem na startu nijak nepospíchal, až v půlce prvního kola si doběhl Míru a Norbiho Švarce a týhle dvojici dlouho  “kryl záda”. Dopředu jsem se nehnal, fakt jsem se na nějakej úprk necítil a běžel vlastně jen díky pořadatelům, kteří vedle trati postavili kýble s houbičkama, což byla bomba. Bez vody bych to asi odplazil po čtyřech..
Na 2. km Míru na chvilku Norbert vystřídal, avšak né na dlouho. Mírně jsme tím zpomalili, a tak za to zase vzal Míra…a od tý doby jsem za ním vysel už jen já. Byl jsem rád, že se držim a bylo mi jasný, že vystřídání by mě zabilo. Naštěstí po mně nic takovýho nechtěl, takže zuby nehty přišpendlenej…až tři kola před cílem mě pustil dopředu. Ztrapnit jsem se nechtěl, takže se zaťatými zuby jsem se každým kolem blížil klinický smrti, poslední 2 kola na 182tepech, ale OK – přežil a ještě mu dal 50m. Koonečně :) .

Na závěr dne ještě štáfle 4×400, která naštěstí nedopadla jako naposled, kdy jsme dostali celej jeden okruh, i tak bylo naše Áčko lepší o 39s. Nějakej bod z toho ale myslím byl, takže taky OK…

Zanechej komentář