Silnička 24km

Závod: OB Šindelová 12,2km@1:20:33 (155, mx.165)  VÝSLEDKY    MAPA & POSTUPY

Silnička 16km

Dnes opět kolo a běh, akorát kolo silniční a běh orientační. Výšlap na Šindelovou (kua, to byl krpál), rychlý převlíknutí a hop do lesa. Orienťáckou mapu jsem viděl naposled před 4- roky, tak jsem byl zvědavej, jaký švíky tam budu vyvádět.
A musim se pochválit – zas taková hrůza to nebyla. Celkem dlouho jsem i o bednu bojoval (i přes to, že asi 10x jsem se válel na zemi – není jednoduchý běžet lesem, zvedat hnáty a při tom čumět do mapy), na 16.kontrolu jsem ale nesmyslně zazmatkoval, ztrata 4 a půl míny a to byl konec. I tak slušný 5. místo, na konci ale hotovson, tělo celý bolavý.

Po závodech na kole do Kraslic (samozřejmě v tom největšim chcanci) a měl jsem toho po dnešku fakt plný brejle..