Neděle 15.6.2014

Závod: Pivní triatlon Kolová: lahváč – 0,3 – lahváč – 15 – lahváč – 2 – lahváč @ 1:04:26  VÝSLEDKY

Po 9- nočních Plzničkách dnes další pivněsportovní ekšn… Na pivnim maratonu jsem byl pozvanej na tuhle legendární akci (Pupkaní smečka zřejmě vycítila, že ode mne žádná konkurence nehrozí) a když jsem vysondoval, že Pavel nepoběží Běh historickým Stříbrem, rozhodl se, že necháme všechny body do ligy Kubovi Coufalovi a lahváčovýho masakru se zůčastnim.

A masakr to byl – od prvního kousku, kterej do mne vůbec nešel (asi přetrénovanej z noci) a do vody jsem tak lezl na krásném posledním místě, přes druhej kousek a následnou cykločást, kde to v první půlce byl zas samej sjezd a já byl ještě posranější, než včera (předjeli mě skoro všichni, koho jsem dokázal přeplavat, předjela mě i Renča Zatloukalová, za kterou jsem se naštěstí dokázal zavěsit a ty sjezdy tak celkem v pohodě překonal…navíc díky ní nezabloudil, což mi všichni před startem prorokovali – prej každej poprvý zabloudí) – druhá půlka naštěstí byla do kopce, to mě bavilo a celkem si to užíval (předjel celkem 8 borců.. :-)), pak ale další blééé teplej Kozel v lahvi a běh. Tak-tak jsem se vyhnul Michalovi, kterej se mi skoro vyblil na záda, proběhl krosovou část, po který ale musel stavět na WC, páč ty desítky jsou hrozně močopudný, na závěr oběhnutí rybníka a poslední fujKozel. Ten už byl těžce na pohodu, protože po běhu nikdo za mnou, ale stejně mi nechutnal..   :-&
Nakonec 4. místo v kategorii ELITE, což znamená, že z víkendu ani jedna medajile, jen naražený rameno, bolavý celý tělo, játra na šrot…a odpo, po cestě z KV dom, totální vyčerpání, asi i nějaká rýmička, takže dva Acylpyriny a 12h spánku.

Každopádně…bylo to krásný! 😀

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník a jeho autorem je Hustey. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *