1,5kmR  –  Závod: Leipziger Nachtlauf 9km@30:28 (167, mx.175  – 3:23/km)  –  1,5kmV   VÝSLEDKY

No to byl zas nápad… Ráno jsem se cejtil pěkně rozběhanej, tak 9km rychlejší proběhnutí…proč ne. Volám Michalovi, že se připojim k výpravě (Kulda, Gábina a Michal), v pět odjezd z Varů.
Nakonec z toho byl tříhodinovej trip cestou, necestou s navigací, která nás místo do Lipska posílala někam do řiti, 4,5km “klusání” auto → prezentace → auto (převlíkání) → start (kterej jsme nemohli najít), 3 odporný okruhy plný zatáček, takže běžet se moc rychle nedalo a od půlky druhýho okruhu předbíhání davů závodníků o kolo (čili brutální slalom, při kterym jsem rozdal asi 20 bodyčeků a 5 krosčeků… :-P ) – běžet už se skoro nedalo ani pomalu. Pardubickej půlmaraton byl proti tomuhle luxus…

Vyběhl jsem kolem 15.místa, během prvního okruhu se prokousal na 3., vedoucí dvojici už doběhnout nedokázal.  Během toho 2. okruhu jsem úplně ztratil přehled o dění na trati, takže až z výsledků zjistil, že vítěz byl o dvě třídy (možná o tři) jinde (s letošními časy 14:02/5000m a 28:54/10000m aby nebyl.. :-P ), na druhýho jsem ztratil 24s, čtvrtej za mnou 1:05 (takže jsem se ani nemusel tolik hnát.. :-D ).
Vyhlášení – megalapač prachu, 50EUR poukázka do místního obchoďáku a měsíc fitka zdarma. To jsem si vždycky přál… :)

Cestou dom jsem usnul s plechovkou Plzně v ruce, vzbudil se uprostřed pole mimo civilizaci (z piva se mezitim stal čaj), nakonec jsme i zpáteční cestu zvládli a ve 3 ráno doma. Krásnej výlet.. :)