Sobota 14.6.2014

Závod: TT Xterra Ostrov 0,4-14-4,1 @ 1:03:32  VÝSLEDKY

Dneska byla na pořadu ta víc sportovní část, lehce narušená jedním malým kouskem v Hájku při cyklistický části (a trochu víc narušená večerním srazem základky po 15letech, kterej končil někdy k ránu). Ale od začátku:
Plavání: Celkem pohoda. Vzhledem k tomu, že jsem letos o bazén zatim ani nezavadil, dost jsem se toho bál. Zařadil se proto před startem do zadních pozic a sám sebe překvapil, když skoro pořád tim svym prsením někoho přeplavával. 31. místo z 82. startujících.
Bike: To už bylo o dost horší. Na kole už jsem teda letos seděl a to celkem 6x, když jsem se po silnici projel 5km do práce a 5km dom. Xterra samozřejmě vyžaduje trochu větší skill, než nalehnout na řidítka a dupat (což ve mně tak nějak je), takže to bylo trápení hlavně ve sjezdech, kde jsem měl fakt nahnáno, brzdil i očima a všichni, který jsem předjel do kopce, kolem mě pokaždý jen prolítli. Po 2/3 trati už toho měl fakt plný zuby, takže docela radost, když jsem v Hájku projel kolem Honzy Prokopa, kterej lákal na občerstvení s kelímkem s malým pivkem. Zastávka, pohodička…asi 5 borců a jedna borkyně, kterým jsem se před Hájkem dokázal docela trhnout, kolem mne profrčeli jak Pendolíno (asi neměli žížu), v následný krátký silniční části jsem byl zas mezi nimi. Pak přišlo něco, o čem se mi bude asi ještě dlouho zdát.. Asi 50m sjezd ze silnice do pole – krpál jak kráva, kterej bych normálně seběhl po svých, ale asi to pivko, navíc adrenalin z jízdy ve skupině…zavřel jsem oči a fakt nevim, jak jsem to udělal…ale sjel ho. I když už se viděl, jak se dole válim v kotoulech, tak bez držky…uff. Následovala taková pohodovější část, kde jsem dojel Michala Havlíčka, chvilku pokecali, cca 2,5km před cílem jsem ještě trochu šlápl a trhl se. Depo… „A kurva. Kde mam do prdele ty boty?“ Zmateně jsem tam běhal s kolem a hledal, kam jsem si to před odjezdem na plavání naskládal? Až když přijel Michal jsem se dokázal zorientovat, přezouvání mi taky trvalo dýl, než je zdrávo a tak Michal vybíhal 10s přede mnou. Cyklistika: 34.místo.
Běh: Konec trápení, konečně pořádná disciplína. Stále bylo koho předbíhat a i přes srážku se stromem v jedný zatáčce (neuhnul, zmetek), ze který mam trochu pochroumaný rameno, s přehledem 1. místo.

Celkem tedy 17. flek, ale bylo to přede mnou dost natěsno. Nebýt tý zastávky v Hájku a bloudění v depu, do desítky to mohlo být. Jestli to ale budu zkoušet příští rok, si moc jistej nejsem… 🙂 😛

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník a jeho autorem je Hustey. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *