Neděle 6.7.2014

Závod: Ašský triatlon 0,4-22-5@1:11:52  VÝSLEDKY snad někdy

Po pěti letech  (naposledy Aš 2009) jsem ze zdi sundal silniční kolo, setřel pavučiny, nahustil gumy…a postavil se na trať silničního triatlonu.

A…byla to fakt hrůza. Plavání – to ještě tak nějak šlo (to znamená, že jsem se netopil), pak hop na kolo. Byl jsem ve 4-členný skupince – „Paráda, to by mohlo svištět..“ jsem si říkal, ale ani prd. Po 2km ve sjezdu první menší zatáčka, kterou jsem trochu probrzdil…a skupinka najednou byla fuč. „Pohoda, trochu šlápnu a za chvilku budu zpět…“, tak jsem dupal, dupal…a skupinka se vzdalovala, vzdalovala….až se ztratila. V nohách síla absolutně žádná, silnice rozbitý tak, že jsem byl po chvilce naklepanej jak řízek, v každý zatáčce jsem skoro zastavil, abych se pak zas pracně rozjížděl – ono to bez nějakýho toho najetýho kiláku asi fakt nejde.
Taková ta pomyslná tečka přišla na začátku 2. okruhu,  kdy mi při řazení na malej převodník spadl řetěz…smykem se mi ho nahodit nepovedlo, takže nucená zastávka, pak už jsem rezignoval na cokoliv. Na lehký převody de facto jen protáčel nohy, furt mě někdo předjížděl – jedno mi to nebylo, ale prostě to nešlo.
Dojel jsem, ale jaká to byla bída je vidět při porovnání s Vítkem Zatloukalem, kterej jel na bajku, na kolo jsme nasedali stejně a nadělil mi dvě a čtvrt míny… 🙁
Nakonec krosík po lesních cestách, to taky nebyl kdovíjakej šlágr… I když jsem předběhl cca 10 závodníků, pocitově to za moc nestálo.

V cíli nakonec 4. místo – kousek za Jirkou Hadravou, stejně, jako odpo Button za Ricciardem – oběma nám k bedně chyběl ještě nějakej ten metr trati… 🙂

A večer… Kickin‘ it, Kickin‘ it, Kickin‘ it YEAH! Scooter jsem si (na rozdíl od triatlonu) fakt užil!  \m/ 
 

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník a jeho autorem je Hustey. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *